InfraTech

Exposanten

InfraTech Duitsland vindt plaats van 10 t/m 12 januari 2018 in Messe Essen. Schrijf u in voor deelname en kom in contact met professionals uit de infrastructuur. InfraTech is ook úw ontmoetingsplaats!

Standopties

Wij bieden diverse mogelijkheden om u te presenteren op InfraTech Duitsland. U kunt uiteraard een stand laten bouwen, maar wij kunnen het ook voor u verzorgen. Bekijk hier de verschillende standopties.

Inschrijven

Klik hier en schrijf u nu in voor InfraTech Duitsland. Uiteraard kunt u ook contact opnemen met het projectteam voor advies.

Heeft u vragen over InfraTech? Neem contact op met het projectteam via tel: 010 - 293 3207 of stuur een e-mail naar info@infratech.de.

ORGANISATIE

Rotterdam Ahoy nv
Ahoy-weg 10
3084 BA Rotterdam

Postbus 5106
3008 AC Rotterdam

Tel.: 010 293 32 07
E-mail: info@infratech.de

 

Johan Teunisse           Andrea Astor Gaston Schoonbrood Saskia Clappers                        
Sr. Account Manager                  Marketing Services Baden Baden Account Manager Project Support
j.teunisse@ahoy.nl a.astor@andrea-astor.de g.schoonbrood@ahoy.nl      s.clappers@ahoy.nl
+31 (0)10 293 3207 +49(0)7221 39949-0 +31 (0)10 293 3202  +31 (0)10 293 3117
 
Saskia Vernooij Anja Scholten Bianca Stam-Verhoeven  
Exhibtion Manager Marketing & Communications Program Manager  
s.vernooij@ahoy.nl a.scholten@ahoy.nl B.StamVerhoeven@ahoy.nl  
+ 31 (0)10 293 3204 +31 (0)10 293 3203 +31 (0)10 293 32   
Partners
  • Stadtwerkessen
  • Kirsch Baum
  • Straßen- und Tiefbau-Verband Nordrhein-Westfalen
  • baugewerbliche
  • Ingenieur Kammer Bau Nordrhein Westfalen
  • Kommunal Agentur NRW
  • strassen und tiefbau
  • Architektenkammer
  • DNHK


Mediapartners
  • Allgemeine Bauzeitung
  • Planerinfo24
  • Kommunalinfo24
  • Deutsches Ingenieurblatt
  • GWF Wasser-Abwasser
  • B_I baumagazin
  • 3R rohre
  • Bauhof Online
  • KA
  • GWF Gas + Energie
  • This