Registreer voor een gratis bezoek
Menu

Exposantenlijst

Benieuwd naar de deelnemende organisaties in 2020? Bekijk de exposantenlijst hieronder of de indeling van de bedrijven op de beursvloer via de plattegrond.

#ABCDEFGHIJKLMNOPRSTUVWZ
OrganisatieStandnummer
7Solutions GmbH3B43
ACO Tiefbau Vertrieb GmbH3B14
ANRIN GmbH3D12
ARMARE-TEC GmbH3B33
Amex Sanivar AG3C23
Amiblu Germany GmbH3C12
Anger Systemtechnik GmbH3E17
B.T. innovation GmbH3B20
BERDING BETON GmbH3D16
BG BAU - Berufsgenossenschaft der Bauwirtschaft3B28
BIL eG3E19
BIRCO GmbH3C17
BITUNOVA GmbH3E21
BMG Advies en Applicatie BV3D28
BPH Baustoff Produktions + Handelsgesellschaft mbH + Co.KG3A38
Basamentwerke Böcke GmbH3F16
Baumarktforschung Deutschland GmbH - NL Infobau Münster3E10
bausion® Service GmbH3B12
Beck GmbH3A16
Bekaert GmbH3E33
Bermüller & Co. GmbH3C18
Bernhard Heckmann GmbH & Co. KG3B31
Betonblock3F42
Betonwerk Bieren GmbH3C19
Betonwerk Lintel GmbH & Co. KG3C24
Betonwerk Neu-Ulm GmbH & Co. KG3C11
Bosch Beton GmbH & Co.KG3C20
Bundesqualitätsgemeinschaft Flüssigböden e.V.3F30
Canal-Control Rohrsanierung GmbH3A34
Canal-Control+Clean Umweltschutzservice GmbH3A37
Carl Ungewitter3F24
Convez3B22
DENSO GmbH3E16
DEUTAG West Zweigniederlassung der Basalt-Aktien-Gesellschaft3C31
DIRINGER & SCHEIDEL ROHRSANIERUNG GmbH & Co. KG3E46
DWT GmbH3B40
Deutsche Vialit Gesellschaft mbH3F12
Dortmunder Gußasphalt GmbH & Co. KG3C30
Duktus (Wetzlar) GmbH & Co. KG3D24
ECOstone / Stonetech bvba3F25
EHL AG3E32
EJ Deutschland GmbH3E12
ENREGIS GmbH3C42
EUROVIA GmbH3F22
egeplast international GmbH3F36
Endoline Rohrsysteme GmbH3F28
Ernst Wagener Hydraulikteile GmbH3B39
Euro Sweillem GmbH3B21
Eurotech Kunststofftechnik GmbH3A13
EventBridge B.V.3F39
FLEXSEAL GmbH3C10
FRIATEC GmbH3B10
FRÄNKISCHE Rohrwerke Gebr. Kirchner GmbH & Co. KG3B45
FSB Bautechnik GmbH3D29
Fachstellenportal Jobs-in-Grün-und-Bau.de3G10
FiberCore Europe3E26
Finger Baustoffe GmbH3C44
Fliegl Bau- und Kommunaltechnik GmbH3B15
Frank GmbH3C43
Funke Kunststoffe GmbH3D14
GELSENWASSER AG3C39
GSE Lining Technology GmbH3E25
Gebr. Fasel Betonwerk GmbH
Gebr. Ostendorf Kunststoffe GmbH3C21
Georg Fischer GmbH3B29
Georg Oest Mineralölwerk GmbH & Co. KG3A17
Gerhard Herbers GmbH3C15
Gerodur MPM Kunststoffverarbeitung GmbH & Co. KG3A12
Geurs Beton GmbH3G18
glatthaar-technology gmbh & co. kg3B44
GreenMax3E36
greenprofi GmbH3E13
Grijsen GmbH3C37
Güteschutz Grundstücksentwässerung e.V.3E50
Güteschutz Kanalbau e. V.3E50
HELIX Pflanzensysteme GmbH3D23
HIBA Schachtsanierung GmbH3E15
HOY Geokunststoffe GmbH3E42
HUESKER Synthetic GmbH3F20
Haas Abwasser- und Kanaltechnik3F37
Haase Tank GmbH3A22
Hard-Eco Asphalt Fluid GmbH3A42
Hegler Plastik GmbH3D34
Homberg GmbH3A32
Hydrotec Technologies AG3C26
IBAK Helmut Hunger GmbH & Co. KG3E47
IBC-Hochdruck3G21
IGEL GmbH3B35
IKT - Institut für Unterirdische Infrastruktur gGmbH3A19
INSTAMAK GmbH3E11
iPEK international GmbH & Vetter GmbH3F48
InfraTech 2020
JSP Safety GmbH3B30
Jakob Thaler GmbH3D11
Jens Janßen Ingenieurbüro3D18
KETTLER UTILITY COMMUNICATION GmbH3E44
KIMM Sand-Kies-Betonerzeugnisse Fertigbeton GmbH & Co. KG3D31
KING RootBarrier3E30
Kebulin-Gesellschaft Kettler GmbH & Co. KG3E27
Kirschbaum Verlag GmbH3A14
Kiwa GmbH3D25
Klaus Bauer Kabel GmbH & Co KG3A20
Klostermann GmbH & Co. KG3E54
Ko-Mats GmbH3C36
Koers GmbH3E24
Kommunal Agentur NRW GmbH3D27
Koop Wasserbau GmbH3C36
Krafton B.V.3C41
Kubra GmbH Industrie- und Kunststofftechnik3F34
LUDWIG Kunststoffgrosshandel oHG3F15
LivEye GmbH3A28
Live Trakway GmbH3C45
MAX EUROPE B.V.3E51
MC-Bauchemie Müller GmbH & Co. KG3D17
Mall GmbH3B18
MeierGuss Sales & Logistics GmbH & Co. KG3C13
meyer-POLYCRETE GmbH3B13
Mobile Baustrassen Ruiter GmbH3E20
NAUE GmbH & Co. KG3E18
Nadler Straßentechnik GmbH3E22
Otto Graf GmbH Kunststofferzeugnisse3C38
Oxford Plastic Systems3F13
P&T Technische Mörtel GmbH & Co. KG3C14
PLASSON GmbH3D13
POLOPLAST GmbH & Co KG3B23
PSM Rohrsanierung GmbH3C23
PURUS PLASTICS GmbH3D26
Peter Maier Leichtbau GmbH3C25
Poliester Cevi d.o.o. Priboj3F40
REHAU AG + Co3E23
RIKUTEC Group3E31
ROMOLD GmbH3C16
Radiodetection3B36
Recycling Kombinatie REKO B.V.3B32
Reinert-Ritz GmbH3B11
Ritec Rohr-Inspektionstechnik GmbH3D32
Ritter GmbH3E34
Rädlinger primus line GmbH3B37
S&P Clever Reinforcement GmbH3E29
SAINT-GOBAIN ADFORS CZ s.r.o.3E42
SIMONA AG3D10
SITECH Deutschland GmbH3E55
SONNTAG Baugesellschaft mbH & Co. KG3D36
STAR Piping Systems GmbH3E14
Sabug GmbH3F27
Saint-Gobain PAM Deutschland GmbH3E40
Sanierungstechnik Dommel GmbH3B31
Saricon B.V.3F14
Schönborner Armaturen GmbH3D30
Serius GmbH3E41
Soilution GmbH3F30
Steininger Straßenbauprodukte Deutschland GmbH3F17
Steinzeug Keramo GmbH3B16
Strassen-und-Tiefbau-Verband NRW3G13
Struyk Verwo Aqua B.V.3C22
TIBATEK GmbH3F30
TPH Bausysteme GmbH3D28
TenCate Geosynthetics Deutschland GmbH3E43
Tensar International GmbH3B17
The Green Generators3B38
TreeBUILDERS bv3E36
Triflex GmbH & Co. KG3B34
Trime North B.V.3E52
ULMA Architectural Solutions3C35
URETEK Deutschland GmbH3E37
Umwelttechnik Franz Janßen GmbH3A45
VHV Allgemeine Versicherung AG3G13
Van den Herik GmbH3F14
Verband der Rohr- und Kanal-Technik-Unternehmen e.V. / Ro-Ka-Tech3E48
Vetter GmbH3F48
Vienna GmbH3F38
Vortex Europe AG3F28
Vp GmbH / TPA Mobile Straßen3E35
Vulkan-Verlag GmbH3F18
W. Markgraf GmbH & Co KG3D33
WBM - Flüssigboden GmbH3F30
WEBAC-Chemie GmbH3A18
WPS - Water Pipe Systems GmbH3E45
Wapro AB3D22
Wattway3G17
Wavin GmbH3D15
Welex Vermietung GmbH3C32
Wipoton / Wipolit3D35
ZORN INSTRUMENTS GmbH & Co. KG3C40
Zertifizierung Bau GmbH3G12
Partners
  • Architektenkammer
  • baugewerbliche
  • DNHK
  • IKT
  • Ingenieur Kammer Bau Nordrhein Westfalen
  • strassen und tiefbau
  • Kirsch Baum
  • Stadtwerkessen
  • Straßen- und Tiefbau-Verband Nordrhein-Westfalen
  • Kommunal Agentur NRW


Mediapartners
  • Allgemeine Bauzeitung
  • GWF Gas + Energie
  • Kommunalinfo24
  • Planerinfo24